Náš tým

Ing. Milan Bukáček

Ing. Milan Bukáček

Manažer týmu - absolvent UK FTVS Praha „Management tělovýchovy“. Je ředitelem Lipenské vodní záchranné služby o.p.s. a zároveň předsedou představenstva Vodní záchranné služby ČČK Český Krumlov. Působí jako instruktor vodní záchrany ČČK, letecký záchranář, potápěč UDI ***, lektor speciálních sportovních a outdoorových aktivit. Absolvoval mezinárodní kurz vojenských pozorovatelů, je specialista výsadkové a záchranné služby AČR toho času v záloze. Účastnil se zahraničních mírových misí AČR. Je aktivní sportovec.

Mgr. Pavel Procháska

Mgr. Pavel Procháska

Absolvent VŠ studijních oborů Zdravotnický záchranář a Civilní nouzová připravenost. Praxe: Klinika anesteziologie a resuscitace (urgentní příjem a ARO) FN Královské Vinohrady, vsoučasnosti Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje (ZZS JčK). Odborný asistent na Katedře klinických oborů Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích, lektor Vzdělávacího a výcvikového střediska ZZS JčK.

Adéla Černá, DiS.

Adéla Černá, DiS.

Absolventka VZŠ obor Diplomovaný fyzioterapeut. Do roku 2014 aktivní sportovní kariéra – plavání, dálkové plavání, záchranný sport, zimní plavání. Členka Prezidia Vodní záchranné služby ČČK a Instruktorka ZVV (Záchranář na volné vodě). Lektorka první pomoci a trenérka užitého plavání. Mnohaletá praxe v oboru hladinová služba - Jesenice u Chebu, Lipno a záchrana na tekoucích vodách - vodácké soutěže, maratony, kde se účastní kromě záchrany i soutěží v kategorii K1. Má mnohaleté zkušenosti s organizací teambuildingových a outdoorových aktivit.

Bc. Aneta Bukáčková

Bc. Aneta Bukáčková

Absolventka FSPS Masarykova univerzita v Brně - obor Zdravá výživa ve sportu. Praxe: manažerka prodeje Nike Store, Bologna/Itálie. Kvalifikace Vodní záchranář III, masérský kurz. Instruktorka plavání, wellness a jógy. Je aktivní sportovkyně. Juniorský Mistr ČR v záchranném sportu. Má bohaté zkušenosti s organizací teambuildingů. Plynně hovoří italsky.

Eva Svobodová

Eva Svobodová

Administrativní, logická a logistická podpora týmu. Zkušenosti s tvorbou, přípravou, řízením a realizací vzdělávacích i adrenalinových akcí nasbírala mnohaletým působením ve vzdělávací firmě. Není klient, pro kterého není možné vymyslet nezapomenutelný zážitek. Zkušenosti s řízením zařízení hotelového typu, práce s lidmi, vedení lidí, organizace charitativní činnosti. Jako mnohaletý projektový manažer na projektech EU odolná i proti největším administrativním nočním můrám. Volný čas naplňuje psychologie, přírodní léčitelství, floristika a rekreační sporty.

A další...

O vodní záchrané službě

Vodní záchranná služba je humanitární organizace s celoroční působností, která je začleněna jako zvláštní útvar Českého červeného kříže s vlastní právní subjektivitou. Veškeré teambuildingové programy a kurzy vodní záchrany se konají pod záštitou českokrumlovské pobočky této organizace. Oficiální webové stránky.

Vaše peníze pomáhají

Peníze, které získáváme pořádáním teambuildingových akcí, putují na podporu činností neziskového sdružení
MS Vodní záchranné služby Český Krumlov.

S Vaší pomocí tak chráníme i Vaše životy na Lipensku.