Náš tým

Ing. Milan Bukáček

Ing. Milan Bukáček

Manažer týmu - absolvent UK FTVS Praha „Management tělovýchovy“. Je ředitelem Lipenské vodní záchranné služby o.p.s. a zároveň předsedou představenstva Vodní záchranné služby ČČK Český Krumlov. Působí jako instruktor vodní záchrany ČČK, letecký záchranář, potápěč UDI ***, lektor speciálních sportovních a outdoorových aktivit. Absolvoval mezinárodní kurz vojenských pozorovatelů, je specialista výsadkové a záchranné služby AČR toho času v záloze. Účastnil se zahraničních mírových misí AČR. Je aktivní sportovec.

Zora Jilečková

Zora Jilečková

Administrativní, logistická a lektorská podpora týmu. 5 let studovala v Kanadě a USA (absolventka Illinoiské státní univerzity), následovalo dálkové studium MBA na Open University (Milton Keys, Velká Británie). 10 let profesionální basketbalová hráčka převážně v zahraničí, po skončení sportovní kariéry manažerkou logistiky u komanditní společnosti. Od 2012 soudní tlumočnice a překladatelka, členka Jihočeské záchranné brigády kynologů (JčZBK) a členka Vodní záchranné služby ČČK, spolupracovala na organizaci mezinárodních soutěží a závodů. Hovoří plynule anglicky a španělsky.

Ing. Jan Wimmer

Ing. Jan Wimmer

Člen týmu a instruktor. Absolvent FEL ČVUT v Praze (bezdrátové komunikace). Pracuje jako vedoucí týmu produktových inženýrů. Člen Vodní záchranné služby ČČK a Jihočeské záchranné brigády kynologů (JčZBK), Kvalifikace – Záchranář na volné vodě, potápěč UDI Special Diver, výškové práce, vůdce malého plavidla. U VZS se zabývá především rádiovým spojením, praktickým nasazením sonaru a radaru a potápěčskou činností. Je instruktor topografie a navigace. Mnohaletá praxe v oboru vodní záchranné služby na Lipně a záchrany na tekoucích vodách – vodácké soutěže, maratony. Má mnohaleté zkušenosti s organizací teambuildingových a outdoorových aktivit. Hovoří plynule německy a anglicky.

Bc. Aneta Bukáčková

Bc. Aneta Bukáčková

Absolventka FSPS Masarykova univerzita v Brně - obor Zdravá výživa ve sportu. Praxe: manažerka prodeje Nike Store, Bologna/Itálie. Kvalifikace Vodní záchranář III, masérský kurz. Instruktorka plavání, wellness a jógy. Je aktivní sportovkyně. Juniorský Mistr ČR v záchranném sportu. Má bohaté zkušenosti s organizací teambuildingů. Plynně hovoří italsky.

Bc. Jiří Dvořák

Bc. Jiří Dvořák

Člen týmu a zdravotník. Absolvent zdravotně-sociální fakulty JČU v Českých Budějovicích obor zdravotnický záchranář. Praxe v oboru 7 let na odděleních kardiochirurgie, ARO a urgentním příjmu ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Nyní vojenský záchranář u 7. polní nemocnice s probíhající stáží u ZZS JČK. Lektorem první pomoci od roku 2015 pod záštitou České resuscitační rady (BLS i ALS) a později i Vodní záchranné služby ČČK, a to pro laiky, odbornou veřejnost, dospělé i děti. Absolvent kurzů (ATLS, BATLS/BARTS). Člen Vodní záchranné služby od r. 2011. Kvalifikace – Záchranář na volné vodě, školitel první pomoci, vůdce malého plavidla. Aktivní sportovec mimo jiné hlavně plavání, sjezd divoké vody a outdoorové aktivity. 

Ing. Jiří Zeman

Ing. Jiří Zeman

Člen týmu a instruktor. Absolvent VVŠ PV – výškový specialista výsadkových jednotek AČR toho času v záloze a také UK FTVS Praha, obor tělovýchova a sport. Je trenérem juda I. třídy a držitelem II. Danu. Působí jako instruktor sebeobrany a boje zblízka, střelby ze všech druhů střelných zbraní a přežití ve volné přírodě. Je nepostradatelným bavičem, vyniká zpěvem a hrou na kytaru a tvorbou ještě lepší nálady. Hovoří plynule rusky a polsky.

Bc. Petr Michalík

Bc. Petr Michalík

Člen týmu a instruktor. Absolvent Pedagogické fakulty Jihočeské univerzity v Č. Budějovicích – obor Výchova ke zdraví. Praxe: Letecký záchranář – specialista výsadkové a záchranné služby AČR toho času v záloze, Civilně vojenská spolupráce. Působil v zahraničních mírových misí AČR. Je členem Vodní záchranné služby ČČK s kvalifikací Záchranář III. Aktivní sportovec, Instruktor lanových technik, potápěč IANTD Open Water Diver, Záchranář na divoké vodě, Instruktor cykloturistiky, Trenér fitness.

A další...

O vodní záchrané službě

Vodní záchranná služba je humanitární organizace s celoroční působností, která je začleněna jako zvláštní útvar Českého červeného kříže s vlastní právní subjektivitou. Veškeré teambuildingové programy a kurzy vodní záchrany se konají pod záštitou českokrumlovské pobočky této organizace. Oficiální webové stránky.

Vaše peníze pomáhají

Peníze, které získáváme pořádáním teambuildingových akcí, putují na podporu činností neziskového sdružení
Vodní záchranné služby Český Krumlov.

S Vaší pomocí tak chráníme i Vaše životy na Lipensku.