„Můžeme mít více, než máme, protože můžeme být lepší, než jsme.“
Jim Rohn

Proč naše programy?

Individuální řešení

Pojďme společně vytvořit Vám a Vašim zaměstnancům nezapomenutelný zážitek. Většina našich programů je postavena na jednotné myšlence, spojujícím námětu. Scénáře pak mohou odvíjet příběh, který doplňují jednotlivé vybrané aktivity. Můžete zachraňovat životy, pronásledovat uprchlíka, vysvobozovat princeznu, dobývat nepřátelský prostor, nebo hledat v moři zlatou rybku. Téma můžeme hledat i v podstatě činnosti Vaší firmy. Zvolili jsme cestu osobního přístupu ke každému klientovi. Snažíme se maximálně přizpůsobit program všem zadaným kritériím. Uvědomujeme si rozmanitost osobností jednotlivců a pokoušíme se vytvořit ideální způsob jak zaujmout a smysluplně naplnit čas, který jste se s námi rozhodli trávit. Náš tým zkušených instruktorů je připraven Vám pomoci s rozhodováním.

Jak to děláme

Promluvme si o tom co by Vás zajímalo. Na základě informací připravíme návrh jednotlivých částí programu. Jsme schopni realizovat akce od vyloženě relaxačních až po extrémní outdoorové aktivity. Soustředíme se na přínos každé činnosti. Hlavním smyslem teambuildingových programů je stmelení kolektivu a vytvoření pozitivního ducha spolupráce. V průběhu realizace si účastníci mohou ověřit nejen vlastní schopnosti, ale i schopnost pracovat v týmu. Neobvyklé situace ve spojení s okouzlujícím prostředím přinesou každému nové emoční prožitky. Nabízíme i možnost vytvoření analýzy psychologického profilu jednotlivců i týmů odborným psychologem.

V čem jsme jedineční

Díky přímému propojení Vodní záchranné služby s časem, který se rozhodnete s námi aktivně prožít, nabízíme v první řadě vše co spojuje slovo „voda a bezpečnost“. Staňte se na chvíli součástí našeho týmu a poznejte smysluplnost naší práce. Naučíme Vás používat rozličná plavidla k překonání vodní plochy, ukážeme Vám jak se zachovat v situacích, které mohou potkat každého z nás. Připomeneme Vám, jaká jsou pravidla pro poskytování první pomoci a Vy si s námi vyzkoušíte jak trénujeme, abychom byli vždy připraveni a schopni v pravý čas zasáhnout. Vaše akce můžeme doplnit prezentací od ukázek naší práce na vodě, práce psů záchranářů po exhibici s přítomností vrtulníku. Ale nejen prací je člověk živ, proto máme připravenou ještě zásobu dalších neméně atraktivních aktivit . Malou ochutnávku najdete ve vzorových tématech.

Jak zabít dvě mouchy jedním pádlem

Do programů lze jako jednu ze součástí zařadit i různá povinná školení vyžadující oficiální potvrzení o absolvování. To, co by jinak zaměstnanci museli absolvovat v rámci běžné pracovní doby, lze zařadit například jako poslední aktivitu. V průběhu akce si každý účastník připomene –například- zásady První pomoci nebo bezpečnosti práce, vyslechne teoretickou část příslušného školení a na závěr vyplní test. Zaměstnanec odjíždí naplněn dojmy z aktivit a zaměstnavatel si odváží potvrzení o proškolení zaměstnanců.

Ještě nejste rozhodnutí?

Prohlédněte si naší nabídku programů

Vaše peníze pomáhají

Peníze, které získáváme pořádáním teambuildingových akcí, putují na podporu činností neziskového sdružení
Vodní záchranné služby Český Krumlov.

S Vaší pomocí tak chráníme i Vaše životy na Lipensku.